Aktualności29 lipca 202217:22
Od 1 sierpnia zmiany w organizacji ruchu na Piaskowej

0
Reklama
Racibórz:
- Od poniedziałku (01.08.2022 r.) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania ulic: Piaskowej - Sudeckiej - Szkolnej w Raciborzu - informuje Starostwo Powiatowe.
Utrudnienia w tym rejonie związane będą z realizacją przez Powiat Raciborski zadania pn. "Przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu DP 3548 S z ul. Sudecką i Szkolną w Raciborzu". W wyniku prac budowlanych drogowych oraz montażowych zostanie wykonana m.in. sygnalizacja świetlna na wszystkich wlotach / przejściach dla pieszych w obrębie tego skrzyżowania.
- Prosimy kierowców o dostosowanie się do oznakowania i zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezpieczeństwa na czas prowadzonych robót - apelują władze powiatu.
















![Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764154886img-20251125-082249-.jpg)








![Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_14889134051435434871img_2128--.jpg)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz