Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 lipca 202222:25

Lata 20., lata 30. w raciborskim plenerze

Lata 20., lata 30. w raciborskim plenerze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Piosenki tamtych lat zaprezentowali dziś w Raciborzu artyści Stowarzyszenia Operetka Wrocławska.

Koncerty odbyły się w plenerze - na przystani w parku Zamkowym oraz w parku im. Miasta Roth. Podczas podróży po kabaretowym świecie polskich przebojów słuchacze mogli usłyszeć piosenki E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga, S. Przybylskiej i J. Kiepury. Zabrzmiały takie utwory jak: "Powróćmy jak za dawnych lat...", "Jesienne róże", "Zimny drań", "Umówiłem się z nią na 9", "Brunetki, blondynki", "Ach, śpij kochanie", "Gramofonomanka", "Na pierwszy znak", „Ta mała" i wiele innych.

Autor: Jan Ptak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202601:11

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO]

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sobotnie spotkanie przy ulicy Łąkowej miało wyraźnego faworyta. Piętnaście punktów różnicy w tabeli dzieliło LKS Gamów i LKS Nędza przed pierwszym gwizdkiem. Gamów, z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów, zamykał ligową stawkę i właściwie mogli już oswajać się z myślą o spadku. Goście znajdowali się w nieco lepszym położeniu, jednak wciąż nie mogli być pewni utrzymania, co sprawiało, że w meczu tym interesował ich wyłącznie komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport2 maja 202623:59

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO]

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W meczu 23. kolejki B klasy Podokręgu Racibórz doszło do starcia drużyn z dolnych rejonów tabeli. LKS Brzezie, zamykające stawkę, podejmowało trzynasty w zestawieniu LKS Wojnowice. Spotkanie okazało się kolejnym potwierdzeniem ligowej rzeczywistości.

(greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202623:25

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarskie emocje towarzyszyły kibicom od piątku do niedzieli. Rozegrano kolejne mecze na poziomie od IV ligi do C klas Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.