Aktualności8 czerwca 202210:33
Raport 998. Złamana gałąź tarasowała przejazd

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
Wtorkowa służba, mimo zapowiedzi synoptyków, była dla strażaków z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP wyjątkowo spokojna. Odnotowano tylko jedno zdarzenie. Działania prowadzono w Rudach.
O godzinie 20.43 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o zerwanej gałęzi drzewa, które zalegała na jezdni przy ulicy Gliwickiej w Rudach uniemożliwiając tym samym przejazd pojazdów. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp miejscowych ochotników. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Rudy, którzy przystąpili do usunięcia blokady, oraz poinformowali kolegów z komendy przy Reymonta, że dostępne na miejscu siły i środki są wystarczające. W związku z tym zastęp PSP został zawrócony do bazy.
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)










![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany