Kraina egzotyki w centrum Raciborza!

Dwa miesiące temu miało miejsce otwarcie jedynego takiego sklepu terrarystyczno-zoologicznego w naszym mieście, mowa tutaj o Egzotycznej Silesii.
Sklep Egzotyczna Silesia, działa w Raciborzu od października bieżącego roku i mieści się przy ulicy Ogrodowej 39/2a i jest to jedyne takie miejsce w naszym mieście, w którym znajdziecie tak szeroki wybór produktów terrarystycznych w atrakcyjnych cenach!
Właścicielem tego miejsca jest Pani Karolina, która posiada doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie terrarystyki i chętnie się nią dzieli ze swoimi klientami. Zamiłowaniem do zwierząt takich jak ptaszniki zaraził Panią Karolinę jej partner, który jest jednym z większych hodowców ptaszników w Polsce.
Egzotyczna Silesia jest kwintesencją ich wiedzy i umiejętności. Zwierzęta jakie możecie tam znaleźć to ptaszniki, agamy błotne, agamy brodate, kameleony, gekony orzęsione oraz lamparcie i wiele innych.
W sklepie znaleźć można również produkty wiodących marek w terrarystyce ale również przysmaki dla psów, kotów, gryzoni oraz rybek. To nie wszystko! Pani Karolina współpracuje z największymi importerami tub korkowych z Portugalii więc wybór tub jest utrudniony za względu na ich dużą ilość.
Egzotyczna Silesia proponuje szeroki wybór terrariów oraz wykonywanie ich pod wymiar w korzystnych cenach.
Podsumowując: Wszystko dla Waszych pupili, zarówno dla gadów, ptaszników czy domowych zwierzątek pies, kot - znajduje się w Egzotycznej Silesii. Dla miłośników roślin oraz florystyki w sklepie czekają również niespodzianki!
Zapraszamy serdecznie!
Egzotyczna Silesia
ul.Ogrodowa 39/2a
Karolina Balwierz
tel. 574907393
Fanapage FB







![Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17623270451762276274img-9365-.jpg)








![Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762375080zrzut-ekranu-2025-11-5-o-21-37-35-.png)






![Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762326542szlak-glubczyckich-ruin-koscielnych-.jpg)
































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.