Ho, ho, ho. A któż to zawitał do Bieńkowic

Najpiękniejszy to czas dla dzieci, kiedy odwiedza je św. Mikołaj. Tym razem zaskoczył wszystkie maluchy w Przedszkolu w Bieńkowicach, bo przyjechał bryczką zaprzęgniętą w orszak konnych „reniferów” wraz z elfem, aniołkiem, diabełkiem oraz ogromnym workiem z prezentami.
Wielką niespodzianką, którą przygotował św. Mikołaj dla dzieci, była możliwość przejechania krótkiej trasy jego orszakiem. Zaskoczenie i radość dzieci była ogromna. Po przejażdżce przedszkolacy byli bardzo podekscytowani i nie mogli się doczekać kolejnej niespodzianki, czyli rozdania prezentów. Zanim jednak nastąpił moment rozdania prezentów, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne i wokalne, uświetniając tym samym radosne przyjęcie św. Mikołaja w progach naszego przedszkola. Dostojny gość usiadł w wygodnym fotelu i prowadził rozmowy z dziećmi o ich zachowaniu, postępowaniu. Znajomość pewnych szczegółów przez św. Mikołaja niepodważalnie przekonała dzieci o tym, że on wszystko widzi i wie. Przedszkolaki przekonały się o wielkim sercu i hojności gościa, gdyż nie zapomniał o rodzicach przedszkolaków, dla których również zostawił małe upominki - czytamy w korespondencji z bieńkowickiego przedszkola.




















![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)




![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany