Najnowsze wiadomości

Aktualności2 grudnia 202109:52

Szpital w Raciborzu - oferta pracy

Szpital w Raciborzu - oferta pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu zatrudni na zastępstwo księgowego/ą w dziale finansowo-księgowym.

Oferta pracy – starszy referent ds. płac i księgowości w dziale finansowo księgowym (umowa na zastępstwo)

Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu zatrudni na zastępstwo księgowego/ą w dziale finansowo-księgowym
Zakres obowiązków:
• Naliczanie należnego pracownikowi wynagrodzenia, zasiłków w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego, zgodnie z obowiązującym systemem wynagradzania oraz innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy.
• Uzgadnianie baz danych z ZUS w zakresie odprowadzonych składek pracowniczych i zakładowych.
• Dokonywanie i przekazywanie potrąceń komorniczych z wynagrodzeń,
• Prowadzenie korespondencji i sporządzanie zestawień zbiorczych z wynagrodzeń dla ZUS-u, Urzędu Skarbowego, sądów, banków, Urzędu Pracy.
• Dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów finansowo-księgowych, dekretowanie dokumentów bankowych, kasowych, faktur sprzedaży i zakupu, środków trwałych oraz dokumentów dotyczących rozrachunków i rozliczeń,
• wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, księgowanie operacji gospodarczych,
• weryfikacja poprawności dokumentów księgowych, kontrola formalno-rachunkowa,
• przygotowywanie zestawień, tabel do sprawozdań finansowych,

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego ekonomicznego lub osoby w trakcie studiów na kierunku rachunkowość lub średniego ekonomicznego o profilu rachunkowość,
• doświadczenia w jednym z obszarów: księgowość, rachunkowości, płace lub controlling,
• dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz PŁATNIK,
• umiejętności sprawnej kalkulacji i analitycznego myślenia,
• umiejętności planowania i organizacji własnej pracy,
• skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę na zastępstwo w godzinach: 7.00 – 14.35,
• interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji,
• możliwość szkoleń,
• stałe wynagrodzenie, wysługę lat i premię regulaminową,
• pracy w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze.

Prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: kadry@szpital-raciborz.org

Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15 grudnia 2021 na nw. adresy: kadry@szpital-raciborz.org
Osoba do kontaktu: Dział Kadr (32 755 50 55)

Autor: komunikat płatny, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Zobacz wszystkie