Aktualności15 września 202109:08
Zaszczep się i pożegnaj lato na jarmarku

0
Reklama
Racibórz:
- Osoby, które chcą się zaszczepić przeciwko koronawirusowi a nie zdążyły jeszcze tego zrobić, będą miały taką okazję już w najbliższy weekend - informują władze miasta.
- Podczas trwania Jarmarku z okazji Pożegnania Lata będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID19 w Mobilnym Punkcie Szczepień. Punkt będzie zlokalizowany na Placu Długosza przy pomniku Jana Nepomucena. Szczepienie odbywać się będzie w godzinach 14:00-20:00 w dniach 18-19 września - podał w komunikacie Urząd Miasta.



![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)




















![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)



![Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781114312fisz-emade-lato-2026-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz