Aktualności15 września 202109:03
Dodatkowy mobilny punkt spisowy w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
20 września rusza Mobilny Punkt Spisowy w Inspektoracie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Łąkowej 28. Każdy kto nie może spisać się przez internet może zrobić to z pomocą rachmistrza.

![Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1727713802137589-.jpeg)











![Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779351851dsc-5253-.jpg)











![Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO] Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779490430photo-45-z-49-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz