Human First Tour w Diecezjalnym LO w Raciborzu

13 września, w ramach projektu Human First Tour, w Diecezjalnym Liceum Ogólnokształcącym goszczono Mariusza Kędzierskiego – malarza oraz mówcę motywacyjnego.
- Swoją historią poruszył nas i sprawił, że zrozumieliśmy, iż czasem nasze ,,słabości” są tylko początkiem do tego, aby się rozwijać i spełniać marzenia, bo przecież jedyne ograniczenia są w naszych głowach i ich pokonanie zależy tylko od naszych chęci i nastawienia do życia - informują w DLO.
Human First Tour to cykl konferencji realizowany z myślą o młodzieży. Historie opowiadane w czasie spotkań są pełne empatii i nadziei i wyposażają młodych ludzi w pewność siebie, dają poczucie, że każdy może sprostać trudnościom i nawet sytuacje uważane za porażki można przekuć w coś dobrego i wartościowego. Projekt jest dedykowany dla wszystkich szkół Górnego Śląska (tutaj kontakt do organizatorów).















![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)

![Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763202752img-0271-.jpg)
![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany