Aktualności19 czerwca 202115:23
Legendy amerykańskiej motoryzacji w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
Chrysler PT Cruiser zwany popularnie pitolem króluje dziś na ulicach Raciborza. Do naszego miasta zjechali posiadacze tych pojazdów z całej Polski. Jutro pojawią się w Rudach.
Chrysler PT Cruiser był produkowany pod amerykańską marką Chrysler w latach 2000-2010. Do dziś ma wielu fanów, co zresztą widać na zdjęciach z pl. Dominikańskiego w Raciborzu. Zaparkowało tu około 40 tych pojazdów. Zgodnie z tradycją zlotów, auta te przejechały paradnie przez miasto, od parkingu przy Auchan. Od momentu debiutu, w meksykańskim Toluca wyprodukowano łącznie 1,35 miliona sztuk wersji minivan i kabriolet.



























































![Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784654432zrzut-ekranu-2026-07-21-o-19-20-12-.png)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany