Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 czerwca 202108:24

Raciborska strefa kibica wystartowała

Raciborska strefa kibica wystartowała - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Do raciborskiej strefy kibica na Rynku zawitali wczoraj (11.06.) pierwsi fani futbolu. Obejrzeli mecz Włochy-Turcja (3:0). Strefa może pomieścić 300 widzów. W poniedziałek rusza druga, na zamku.

- W piątek rozpoczęło się najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku – Mistrzostwa UEFA EURO 2020! O mistrzowski tytuł zawalczą 24 drużyny, w tym nasza reprezentacja pod wodzą Paulo Sousy. Dla wszystkich chcących wspólnie kibicować biało-czerwonym restauracja Brax-Ton, Browar Racibórz oraz Radio Vanessa przygotowali strefę kibica. Niezapomniana atmosfera, ogromne emocje, konferansjer, telebim, konkursy z nagrodami i wspaniała zabawa, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na miłośników sportu i dobrej zabawy.

Strefa kibica, mogącą pomieścić nawet 300 osób, zlokalizowana jest na płycie raciborskiego rynku, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy jest firma Brax-Ton. - Dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zorganizować strefę kibica. Od prawie półtorej roku większość z nas śledzi wydarzenia sportowe na ekranach telewizorów w zaciszach domów. Wiem jak ważna jest atmosfera, jaka powstaje podczas takich imprez, dlatego też bardzo mnie cieszy, że możemy umożliwić mieszkańcom przeżywanie tych chwil wspólnie - mówi Roman Makulik, zdradzając, że mieszkańcy naszego regionu już od początku roku prosili go, aby podjął się realizacji tego wydarzenia.

W strefie można obejrzeć wszystkie mecze. Największej frekwencji można się spodziewać w poniedziałek o 18.00 na meczu Polska-Słowacja.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport2 maja 202623:59

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO]

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W meczu 23. kolejki B klasy Podokręgu Racibórz doszło do starcia drużyn z dolnych rejonów tabeli. LKS Brzezie, zamykające stawkę, podejmowało trzynasty w zestawieniu LKS Wojnowice. Spotkanie okazało się kolejnym potwierdzeniem ligowej rzeczywistości.

(greh), fot. Jan Ptak
Sport3 maja 202601:11

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO]

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sobotnie spotkanie przy ulicy Łąkowej miało wyraźnego faworyta, przynajmniej na papierze. Piętnaście punktów różnicy w tabeli III grupy klasy okręgowej dzieliło LKS Gamów i LKS Nędza przed pierwszym gwizdkiem. Gospodarze, z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów, zamykali ligową stawkę i właściwie mogli już oswajać się z myślą o spadku. Goście znajdowali się w nieco lepszym położeniu, jednak wciąż nie mogli być pewni utrzymania, co sprawiało, że w meczu tym interesował ich wyłącznie komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.