Michał Fita wygrał konkurs na dyrektora CKiS

Jak się dowiadujemy, były wiceprezydent Raciborza, lider rządzącego w Radzie Miasta ugrupowania radnych niezależnych wygrał konkurs w sąsiednim powiecie głubczyckim.
Michał Fita wygrał konkurs na dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu. Nieoficjalną informację otrzymaliśmy z kilku źródeł. Sam M. Fita - pytany przez nas - potwierdził ten fakt, ale nie ujawnia więcej informacji. W pierwszej kolejności - jak dodaje - muszą zapaść ustalenia z władzami Kietrza. Do tego czasu wstrzymuje się z oficjalnymi wypowiedziami na ten temat.
CKiS w Kietrzu powstało w miejsce Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. To nowa placówka - powołano ją w czerwcu 2020 r., a dwa miesiące później przyjęto statut. Zacznie działać 1 marca. Fita najprawdopodobniej będzie pierwszym dyrektorem. Zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora burmistrz Dorota Przysiężna - Bator podpisała w styczniu tego roku.
Nowy dyrektor CKiS w Kietrzu ma być powołany na czas określony od 01.03.2021 r. do 28.02.2024 r.
Michał Fita przed objęciem stanowiska wiceprezydenta Raciborza kierował przez wiele lat Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.





![Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780778813dsc-1366-.jpg)










![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)



![Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780776999gre06883-.jpg)



![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)
![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz