Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
GOK w Kornowacu ma nową szefową
Scenarzystka, reżyserka i redaktorka Katarzyna Chwałek - Bednarczyk, związana dotąd z Domem Kultury w Rybniku-Chwałowicach oraz Teatrem SAFO z Rydułtowskiego Centrum Kultury pokieruje przez trzy lata kornowackim Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Fotel dyrektora GOK-u był wolny po tym jak po roku sprawowania tej funkcji zrezygnowała Alicja Ploch-Burda, związana wcześniej z Raciborskim Centrum Kultury. Nowa dyrektorka zna gm. Kornowac. SAFO prezentowało się na scenie w rzuchowskim pałacu. Kieruje FISHką - rybnickim kreatywnikiem kulturalno-imprezowym. Pracę rozpocznie 1 marca.
Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.
Komentarze (0) |
Komentarze społecznościowe |
Najczęściej czytane artykuły |
Dwa punkty szczepień w naszym powiecie z rekomendacją NFZ
Dwa punkty szczepień masowych na terenie powiatu raciborskiego uzyskały rekomendację Narodowego Funduszu Zdrowia.
Więcej »Raciborski Sunex niemal podwoił wynik netto
SUNEX S.A. opublikował raport finansowy za 2020 r. W tym okresie czołowy producent i dystrybutor innowacyjnych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii osiągnął rekordowe wyniki. Przechody w ujęciu r./r. zwiększyły się o 35,9% do 84,6 mln zł, a wynik netto poprawił się o 86,3% do 6,5 mln zł. Zarząd SUNEX zakłada utrzymanie dynamicznego rozwoju w kolejnych okresach.
Więcej »W Budowlance powstanie punkt szczepień
Wiele wskazuje na to, że w powiecie raciborskim akcja masowych szczepień przeciw COVID-19 zostanie przeprowadzona w sali gimnastycznej CKZiU nr 1 (Budowlanka) w Raciborzu.
Więcej »Raciborska drogówka prowadziła pościg za 40-latkiem z opla
Do zdarzenia doszło w piątek 9 kwietnia br. około godziny 12:50 na ulicy Raciborskiej w Pietrowicach Wielkich. Wówczas mundurowi z raciborskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli drogowej opla.
Więcej »COViD-19. Raport dla Śląska i powiatu raciborskiego [13.04.2021]
81 902 wykonane testy, 13 227 zakażeń w skali kraju, z tego 1666 na Śląsku. W regionie odnotowano aż 23 zgony. Wtorkowy raport dotyczący koronawirusa.
Więcej »Numery archiwalne | Pokaż listę wszystkich numerów » |
Zobacz także |

Komentarze |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |