Aktualności19 stycznia 202109:27
Straż pożarna wyłączyła z użytkowania parking podziemny przy Podwalu

0
Reklama
Racibórz:
To efekt zdarzenia, do którego doszło dziś, 19.01, o godz. 5.32.
Trzy zastępy straży zawodowej oraz dwa zastępy ochotników wysłano dziś wcześnie rano na teren parkingu podziemnego pod Kauflandem. W obiekcie uruchomił się alarm instalacji wykrywania pożarowego. Na miejscu okazało się, że przyczyną było pęknięcie rury zasilającej instalację tryskaczową. Spowodowało to wyciek wody, spadek ciśnienia i automatyczny sygnał z monitoringu do służb. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zakazali użytkowania obiektu do czasu usunięcia awarii. Dziś od rana na miejscu pracuje już specjalistyczna firma. Na godz. 9.25 parking był nieczynny.
























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz