Najnowsze wiadomości

Aktualności11 stycznia 202116:38

Ogłoszenie. Praca w szpitalu w Raciborzu

Ogłoszenie. Praca w szpitalu w Raciborzu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

DYREKTOR SZPITALA REJONOWEGO im. dr Józefa Rostka w Raciborzu ogłasza nabór kandydata do pracy na stanowisko Specjalisty ds. Zarzadzania Jakością, Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Obowiązki:
• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemowej oraz wewnętrznych aktów normatywnych w oparciu o wymagania prawne i wewnętrzne Szpitala,
• przygotowanie Szpitala do audytów zewnętrznych oraz procesu akredytacji,
• prowadzenie okresowych analiz i sprawozdań w zakresie wskaźników jakościowych,
• prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
• utrzymanie i nadzorowanie zintegrowanego systemu zarzadzania w zakresie aktualnie obowiązujących norm EN ISO 9001 i EN ISO 27001,
• nadzorowanie i monitorowanie działań Szpitala pod kątem przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO),
• opiniowanie planowanych rozwiązań organizacyjnych w aspekcie ochrony danych osobowych oraz udział w projektowaniu strategii, polityk, procedur i innych dokumentów wewnętrznych dotyczących ochrony danych osobowych,
• kontrolę działalności Szpitala pod kątem ryzyka ochrony danych osobowych, prowadzenie audytów w tym zakresie,
• szkolenia personelu Szpitala z zakresu ochrony danych osobowych.
Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia z zapewniania bezpieczeństwa informacji w podmiotach leczniczych oraz doświadczenie w zakresie zarządzania jakością,
• znajomość przepisów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• doświadczenie w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa informacji (np. ISO 27001),
• wykształcenie wyższe: kierunkowe.
Wymagane dokumenty:
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji,
• CV,
• list motywacyjny.

„Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji- zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zmianami)”.

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Kandydat na stanowisko Specjalisty ds. Zarzadzania Jakością oraz Inspektor Ochrony Danych Osobowych” należy składać w terminie do 27.01.2021 pod adresem: Szpital Rejonowy im. dr Józefa Rostka 47-400 Racibórz ul. Gamowska 3, lub na adres: kadry@szpital-raciborz.org

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Autor: metorg@szpital-raciborz.org, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Zobacz wszystkie