Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 grudnia 202009:26

Rafamet z wyróźnieniem Globtroter

Rafamet z wyróźnieniem Globtroter  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Globtroter to nagroda dla firmy, która decyduje się wychodzić na najbardziej odległe geograficznie (pozaeuropejskie) rynki jeśli przeważają one w jego profilu eksportowym lub inwestycyjnym. 

Spółka z Kuźni Raciborskiej otrzymała wyróźnienie w 9. edycji konkursu dla polskich firm odnoszących sukcesy na światowych rynkach. Organizatorem jest PwC – globalna sieć przedsiębiorstw świadczących usługi księgowe, audytorskie i doradcze, utworzona w 1998 w wyniku połączenia Price Waterhouse oraz Coopers&Lybrand, Puls Biznesu w partnerstwie z PKO BP, KGHM, Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Polską Agencją Inwestycji i Handlu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Nagrodę Globtroter zdobyła Grupa Kapitałowa Fasing. Rafametowi przypadło wyróżnienie razem z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych.

- Rafamet to spółka, działająca w przemyśle elektromaszynowym, eksportuje swoje produkty do 80 krajów. Jury doceniło jej odważne działania na odległych rynkach, takich jak Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Azerbejdżan, Pery, Tajlandia, Japonia i Indonezja. Wielkość firmowego eksportu w ubiegłym roku wyniosła 57,27 mln zł, co stanowiło 68 proc. całej sprzedaży - czytamy w pb.pl.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.