Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 listopada 202020:06

Trudne warunki na drogach. Smart wypadł z DK 45 w Bieńkowicach

Trudne warunki na drogach. Smart wypadł z DK 45 w Bieńkowicach  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Aktualizacja. Służby od wczoraj uprzedzają o trudnych warunkach na drogach. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś, 29.11., około 19.20 na DK 45 pomiędzy Bieńkowicami a Tworkowem.

Tuż przed mostem na Psinie w Bieńkowicach, w kierunku na Racibórz, z drogi wypadł osobowy smart. Jechały nim dwie kobiety. Jedna doznała obrażeń. Na miejscu działają strażacy, wezwano ratowników medycznych, a okoliczności wyjaśnia policja. Więcej w komunikacie KPP Racibórz. Dodano 30.11.2020: zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, sprawczynią jest 19-latka, które nie dostosowała prędkości do warunków na jezdni. Ukarano ją mandatem karnym.

Dziś doszło miejscami do zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna w nocy od -6°C do -3°C, temperatura minimalna gruntu miejscami w nocy do około -7°C. W poniedziałek w najcieplejszym momencie dnia, temperatura gruntu również będzie oscylować w okolicach 0°C. IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dla całego województwa śląskiego. Jutro, przez całą dobę, od 7.30 do 7.30 1 grudnia, na drogach wystąpi oblodzenie. Kierowcom radzimy więc ostrożoną jazdę.

Autor: fot. Czytelnik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności31 stycznia 202615:25

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO]

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Zimna aura i niska temperatura nie odstraszyły uczestników wydarzenia Wodnik Challenge, które odbyło się 31 stycznia 2026 roku na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, inicjatywa była kontynuacją poprzedniego morsowania i potwierdziła, że zimowe kąpiele cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

opr. red., fot. Kamil Kania, MOKSiR Kuźnia Raciborka/Artur Stelmaczonek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 stycznia 202621:47

Ogrom goli w trzech spotkaniach, czyli sobota w HLPN [FOTO]

Ogrom goli w trzech spotkaniach, czyli sobota w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Kibice, którzy wybrali się w sobotni wieczór do hali OSiR przy Łąkowej nie mogli narzekać na brak emocji. Rozegrano trzy spotkania X weekendu HLPN. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama
Sport31 stycznia 202618:41

Ostatni domowy mecz po myśli Klubu Siatkarskiego Racibórz [FOTO i WIDEO]

Ostatni domowy mecz po myśli Klubu Siatkarskiego Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotnie popołudnie, 31 stycznia, hala OSiR w Raciborzu była areną ostatniego w tym sezonie domowego spotkania Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali zespół Norwida Częstochowa i od pierwszych minut narzucili rywalom swój styl gry, konsekwentnie budując przewagę i kontrolując przebieg meczu.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport30 stycznia 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Sport1 lutego 202600:18

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO]

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play oraz przede wszystkim integracja – tak w skrócie można podsumować turniej Akademii Rodziców, który zgromadził osiem drużyn reprezentujących różne roczniki. Wydarzenie miało nie tylko sportowy charakter, ale było także okazją do wspólnej zabawy i budowania relacji pomiędzy rodzicami zawodników.

opr. red., źródło i fot. MKS Unia Racibórz
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.