M. Lenk o niepokojącej sytuacji na Ocicach

– Trzy dni temu zgłaszałem taką sytuację na ulicy Kołłątaja. Sytuacja drogowa jest doprawdy dziwna. Jeszcze nigdy takiej nie widziałem - mówił wczoraj na komisji budżetu i finansów Rady Miasta były prezydent, a dziś radny Mirosław Lenk.
- Jest dziura w drodze o średnicy może dziesięciu centymetrów, ale gdy zaświeci się do tego otworu, to jest tam próżnia głęboka na pół metra i szeroka co najmniej na metr. Całość chroni bardzo niewielka ilość asfaltu, jak pojedzie jakiś ciężki transport, to się zapadnie i ktoś może urwać koło. Czy pan mógłby rozpoznać co tam się dzieje? Sprawę zgłaszałem trzy dni temu, a do dziś jeszcze żadnej interwencji tam nie widziałem – mówił były włodarz, mieszkaniec dzielnicy Ocice.
- Myślę, że reakcja na to zgłoszenie nastąpi. Być może jest to kwestia zarwanej kanalizacji i wypłukiwania ziemi spod asfaltu. Zajmiemy się tym tematem niezwłocznie, dziękuję za zgłoszenie – odparł Dominik Konieczny.



![Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780552787dsc-9319-.jpg)
![Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780551456dsc-3866-.jpg)



![Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17805694231780567813gre06742-2-.jpg)








![Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780614121gre06797-.jpg)
![Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780654458photo-17-z-77-.jpg)



![Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780608366photo-170-z-350-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz