Komunikat laboratorium szpitala w Raciborzu

Wydano go w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi diagnostyki laboratoryjnej.
W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi diagnostyki laboratoryjnej informują, że Punkt Pobrań szpitalnego laboratorium analitycznego funkcjonuje przy ulicy Gamowskiej 3 po przeniesieniu punktu przy Sienkiewicza 3. Obecnie mieści się tam laboratorium Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.
Szpitalny Punkt Pobrań znajduje się przy ulicy Gamowskiej 3. Czynny jest codziennie od 6:00 do 11:00 od poniedziałku do piątku. Oraz w każda sobotę od 7:00 do 10:00.
Wyniki wydawane są w godz.od 13:00 do 16:00. Wyniki badań sobotnich będą do odbioru w poniedziałek.
Dementuję również informację o tym, że jedynie pacjenci z poradni przyszpitalnych mogą wykonywać badania w naszym punkcie. Wykonujemy pełen panel badań takich jak przed pandemią zarówno dla pacjentów z poradni jak i komercyjnych. Równocześnie przypominam o refundowanym przez Starostwo Powiatowe programie „Radosne Macierzyństwo”, który trwa do 31.12.2020r. Program ten skierowany jest do ciężarnych pacjentek zamieszkałych w Raciborzu lub Powiecie raciborskim. Materiał pobieramy codziennie. Informuję również, że codziennie wykonujemy badania w kierunku oznaczenia poziomu przeciwciał przeciwko COVID-19 - czytamy w komunikacie kierownika przesłanym przez Szpital Rejonowy.
W przypadku jakichkolwiek pytań wyczerpujące informacje uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: całodobowo pod nr 32 755 50 07 lub w godz. Od 8:00 do 13:30 pod nr 32 755 51 91
![Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778590670gre06371-.jpg)

![Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177856765112-20260505-dw421-km-1990-2740-2-.jpg)



![Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769987151large-a962b85d-9770-4155-9f05-719256482626-.jpg)















![Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778663248img-0809-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz