Miasto sprzedało kolejny teren inwestycyjny na Ostrogu

Miasto znalazło nabywcę ósmej już działki inwestycyjnej przy ul. Gospodarczej - informuje magistrat. Nabywca to raciborska firma.
- Nieruchomość o powierzchni 0,5455 ha nabyło przedsiębiorstwo Damlight, które specjalizuje się w sprzedaży aparatury i elektroniki oświetleniowej. Teren sprzedano za 185 361 zł brutto - czytamy w komunikacie.
Utworzona w poprzedniej kadencji strefa gospodarcza na Ostrogu przy ul. Gospodarczej (zaplecze Komunalnej), uzbrojona dzięki pozyskanym przez miasto środkom unijnym, to dwa kompleksy działek inwestycyjnych.
Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. Nabywca nieruchomości zobowiąże się do jej zabudowy w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania, w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.



![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)

![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)







![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)





































Komentarze (0)
Dodaj komentarz