SP 13 i Przedszkole nr 3 w Raciborzu zawieszają działalność

Komunikat w tej sprawie znalazł się na stronie Urzędu Miasta. Chodzi o SP 13 i Przedszkole nr 3 na Kozielskiej.
- Ważna informacja dla dzieci i rodziców Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stanisława Staszica w Raciborzu oraz Przedszkola nr 3 na Kozielskiej w Raciborzu. Informujemy, że mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci ze względu na ujawnione zakażenia COVID-19 i dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną zgodnie z decyzją inspektora sanitarnego zawieszona zostaje działalność stacjonarna dwóch raciborskich placówek oświatowych:
- Przedszkola nr 3 im. Matki Polki w Raciborzu na okres od 26 do 30 października włącznie.
- Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu na okres od 26 października do 2 listopada włącznie.
Szczegółowe informacje przekazywane są rodzicom przez dyrekcję placówek poprzez e-dziennik.
![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)










![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany