Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 października 202010:28

Laboratoria zapchane. Problem z testowaniem w Raciborzu

Laboratoria zapchane. Problem z testowaniem w Raciborzu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Czy mogą państwo zainteresować się problemem przy poborze wymazów na koronawirusa w przy raciborskim szpitalu - zaalarmował nas dziś Czytelnik. 

- Sytuacja polega na tym, że wczoraj zostaliśmy odesłani z kwitkiem, bo więcej próbek nie po pobierają. Dzisiaj przyszedł miły pan i oznajmił nam po 2 h czekania, że pobierają próbki tylko z 20 samochodow i mamy spróbować jutro, choć już powiedział, że jutro też tylko 20, albo w poniedziałek, ale też niewiadomo czy wszystkich przyjmą - czytamy w korespondencji.

Według naszych nieoficjalnych informacji, rzeczywiście od wczoraj w punkcie przy Gamowskiej (działa codziennie od 9.00 do 13.00) pobieranych jest tylko 20 próbek dziennie. Na razie do odwołania. Jak się okazuje, śląskie laboratoria (wymazy z Raciborza trafiają do Sosnowca) są dosłownie zapchane. Spływający do nich materiał do badań przekracza znacznie dzienne możliwości.

Czekamy na oficjalne stanowisko firmy. Tymczasem odsyłamy na strony:

Gyncentrum - zapisy na badanie

NFZ Punkty pobrań na Śląsku (stan na 23.10.2020)

 

Autor: (red.), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności6 stycznia 202609:56

Tajemnice kamienicy przy ul. Chopina 12. Muzeum odsłania podziemny Racibórz

Tajemnice kamienicy przy ul. Chopina 12. Muzeum odsłania podziemny Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. M. Kościelniak/Muzeum w Raciborzu
Reklama
Aktualności4 stycznia 202609:58

Harmonogram szkoleń i porad w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu

Harmonogram szkoleń i porad w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe, arch. portalu
Sport4 stycznia 202612:42

Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO]

Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 3 stycznia, rozegrano pierwsze spotkania VI weekendu Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2026. Na parkiet wybiegły drużyny rywalizujące w I i II lidze, a kibice od pierwszych minut mogli liczyć na dużą dawkę sportowych emocji. Mecze miały bardzo wyrównany przebieg, a losy poszczególnych pojedynków ważyły się niemal do ostatnich sekund. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.