Aktualności16 października 202009:00
Na rondo przy Mechaniku wróci ruch wahadłowy

0
Reklama
Racibórz:
Poinformował o tym generalny wykonawca - częstochowska firma Drog-Bud.
- Generalny wykonawca firma DROG-BUD informuje o konieczności wprowadzenia ruchu wahdłowego na rondzie przy MECHANIKU w dniach od 24.10.2020 do 27.10.2020. Powyższe spowodowane jest montażem wypełnień ekranów akustycznych - napisano w komunikacie.
Inwestycja potrwa do końca listopada tego roku.



![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)









![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)




![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)































Komentarze (0)
Dodaj komentarz