Aktualności14 września 202010:44
W Ekonomiku jedna klasa na nauczaniu zdalnym

0
Reklama
Racibórz:
Jedna klasa raciborskiego Ekonomika ma w tym tygodniu nauczanie zdalne. To skutek pozytywnego testu na obecność koronawirusa u jednej z uczennic.
Nie było potrzeby zarządzania kwarantanny wobec nauczycieli (zachowali odpowiedni dystans) oraz pozostałych uczniów. Pozytywny wynik testu dotyczy jednej z trzech uczennic, poszkodowanych w czwartkowym wypadku na Odrostradzie. Dziewczyny zostały potrącone na przejściu dla pieszych. Testom poddano je w szpitalu w Rybniku. Kwarantanna dotyczy natomiast rodzin i współdowoników uczniów tej klasy.


![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)













![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)








![Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778061660gemini-generated-image-.png)
























Komentarze (0)
Dodaj komentarz