Prezes PK zwolnił kierowniczkę schroniska dla zwierząt

Prezes miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego zwolnił wczoraj z pracy kierowniczkę podległego mu schroniska dla zwierząt na Ostrogu.
Sprawa ujrzała wczoraj światło dzienne za sprawą fejsbukowego wpisu byłego pracownika PK. Wypowiada się tam również zwolniona kierowniczka (formalnie w strukturze spółki to stanowisko specjalisty ds. prowadzenia schroniska).
Prezes spółki, Bogdan Gawliczek, przyznaje, że doszło do zwolnienia, ale ze względu na to, iż są to sprawy pracownicze nie ujawni szczegółów. Dodaje, że temat był dokładnie analizowany, nie chodzi o sposób postępowania ze zwierzętami, a pod uwagę wzięto nie tylko ustalenia specjalnie powołanej komisji, ale również stanowiska na piśmie wolonatariuszy oraz konsultacje z OTOZ Animals. Obecnie placówką kieruje prezes.
W tle - jak się dowiadujemy - ma być spór zwolnionej kierowniczki z pracownikami. We wpisach na FB przewija się wątek mobbingu.






![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)



![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz