Starostwo podało oficjalne wyniki matur w swoich szkołach

Jak wynika z ogólnej analizy, w powiecie raciborskim 75,9 % uczniów przystępujących do matury zdało egzamin w pierwszym terminie. Zdawalność w pierwszym terminie w 2019 r. wyniosła 78,66 % , a w 2018 r. 82,36 %. Należy jednak pamiętać, że matura tegoroczna odbywała się w szczególnych warunkach.
Maturzysta, który nie zdał jednego obowiązkowego egzaminu, ma prawo do poprawki 8 września 2020 r. Natomiast maturzysta, który nie zdał więcej niż jednego obowiązkowego egzaminu, może poprawiać wyniki dopiero za rok. Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi wyniki tegorocznych matur poprawkowych 30 września br.
Prezentujemy zestawienie zdawalności matur w poszczególnych szkołach powiatu raciborskiego - źródło Starostwo Powiatowe, w CKZiU nr 1 Technikum nr 2 to Budowlanka, Technikum nr 3 to Gastronomik, CKZiU nr 2 to Mechanik.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz