Polacy ocenili ministrów. Jak wypadł raciborzanin Michał Woś?

Polacy pozytywnie oceniają pracę Mateusza Morawieckiego. Ale ich zdaniem po rekonstrukcji w rządzie nie powinno być Jacka Sasina i Mariusza Kamińskiego - donosi najnowsza rp.pl. Jej sondaż objął także ministra środowiska, raciborzanina Michała Wosia.
Wrześniowa rekonstrukcja rządu ma polegać między innymi na redukcji liczby ministerstw do 11–12. Trwają żmudne negocjacje w tej sprawie, podobnie jak wokół kwestii programowych w Zjednoczonej Prawicy. W badaniu IBRiS dla „Rzeczpospolitej" Polacy ocenili ministrów w obecnym składzie rządu. Najlepiej oceniana jest praca ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Jego urzędowanie pozytywnie odbiera aż 54 proc. ankietowanych, a źle 28 proc. - informuje dziennik.
- Wysokie noty zdobywa też jeden z najbliższych współpracowników Zbigniewa Ziobry, odpowiadający za środowisko Michał Woś (41 proc. dobrych ocen, 17 proc. złych) - dodaje redakcja.

![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)





















![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)





![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)




















Komentarze (0)
Dodaj komentarz