Aktualności8 sierpnia 202010:11
Urzędnicy analizują możliwość wydłużenia ścieżki rowerowej na Ostrogu

0
Reklama
Racibórz:
Chodzi o odcinek od zamku piastowskiego wzdłuż Zamkowej w kierunku ulicy Brzozowej.
- Ponownie zwracam się o wydłużenie ścieżki rowerowej przy ulicy Zamkowej i połączenie jej z ulicą Brzozową - napisał w interpelacji do prezydenta Dariusza Polowego radny Marcin Fica.
- Odpowiadając na pytanie związane z przedłużeniem ścieżki rowerowej z ul. Zamkowej do ul. Brzozowej informuję, iż wystąpiłem do Wydziału Dróg o sprawdzenie warunków technicznych w celu wyodrębnienia pasa na potrzeby drogi rowerowej - odpowiedział prezydent.
Obecnie ścieżka prowadzi wzdłuż Mechanika do wjazdu na teren OSiR-u. Na wysokości Brzozowej mogłaby się łączyć ze ścieżką po wałach, biegnącą od parku Zamkowego w kierunku żwirowni.






![Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767002134zrzut-ekranu-2025-12-29-o-10-55-12-.png)

![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)



![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)






































Komentarze (0)
Dodaj komentarz