Raport z budowy wschodniej obwodnicy [02.08.2020]
![Raport z budowy wschodniej obwodnicy [02.08.2020] Raport z budowy wschodniej obwodnicy [02.08.2020] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
Na wysokości Raciborza-Miedoni można już zobaczyć jak wygląda niemal gotowa nawierzchnia. Na odcinku od granicy z Rudnikiem w kierunku nowego mostu na Odrze kładziony jest asfalt.
Obwodnica, którą na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach buduje firma Strabag Infrastruktura Południe za ponad 296 mln zł, będzie miała 7,83 km długości na odcinku od Miedoni (skrzyżowanie z DK 45 Racibórz-Opole) wzdłuż Ulgi do skrzyżowania z Piaskową-Rybnicką. Formalnie będzie to nowy ślad drogi wojewódzkiej nr 935 - od Miedoni do Rudzkiej jednojezdniowy w każdą stronę, dalej dwujezdniowy. Skrzyżowanie Rybnicka-Piaskowa zostanie zamienione w rondo.























![Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO] Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772917307bez-nazwy-136-.jpg)















![Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772920562gre05192-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz