Straż z Raciborza wezwana do akcji w Raszczycach

Zgłoszenie o godz. 9.41 zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki opel było powodem interwencji jednego zastępu strażaków z Raciborza w sąsiednim powiecie.
Ze zgłoszenia wynikało, że na ul. Rybnickiej w Raszczycach, gm. Lyski powiat rybnicki, osobowy opel wjechał do rowu. Pojazdem - poza kierującą kobietą - podróżowała dwójka jej dzieci. Wszystkim udało się opuścić wnętrze auta. Na miejsce wezwano jednak ratownictwo medyczne, które udzieliło pomocy kierującej. Straż z Raciborza, ze względu na bliskość dojazdu, często interweniuje w Raszczycach. Potem - po dojeździe - przekazuje miejsce zdarzeń strażakom z Rybnika.










![Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780552787dsc-9319-.jpg)

![Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780551456dsc-3866-.jpg)




![Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17805694231780567813gre06742-2-.jpg)








































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany