Aktualności26 czerwca 202009:27
Kietrz: nowe ognisko zakażeń koronawirusem w DPS-ie

0
Reklama
Racibórz:
W Domu Pomocy Społecznej w Kietrzu stwierdzono 18 przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało w czwartek biuro prasowe wojewody opolskiego. Nowe ognisko COVID-19 powstało w domu pomocy społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi, które sprawuje opiekę nad niepełnosprawnymi kobietami.
Jak poinformowało biuro prasowe wojewody, wśród osób przebywających w DPS-ie stwierdzono 18 przypadków zakażenia koronawirusem. Wszyscy zakażeni nadal pozostają w placówce. Osobom, których stan zdrowia się pogorszy, zapewniona zostanie pomoc specjalistów w jednym ze szpitali. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do zakażenia pensjonariuszy. (PAP)

















![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)
![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany