Weekend Food Trucków wkrótce na Zamku Piastowskim

W dniach 20-21 czerwca w godzinach od 12.00 do 22.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się Weekend Food Trucków, organizowany przez FT Event. Do dawnej siedziby Piastów zawita wiele food trucków z całej Polski. Będzie to idealna okazja do spróbowania nowych smaków z całego świata.
Organizatorzy podkreślają, że w tej edycji najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego zapewniają rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji, a także bezpieczne strefy i dezynfekcje stolików po każdym gościu. Dodatkowo co 15 minut odbędzie się dezynfekcja powierzchni płaskich. Już dziś możemy zdradzić, że najlepsze dania serwować będą m. in.: EAT ON THE STREET, BRACIA B, ANUSZKA, TEXAS RANGER, ZŁOTE PALUCHY CHURROS, JUMMIE JUMMIE, BELLE BELGE, FRUITRUCK oraz Coffe Bar.


![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)


















![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)


![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz