BIObazar wraca do tradycyjnej formy

- Miło mi poinformować, że w sobotę 6 czerwca spotkamy się ponownie w tradycyjnej formie zakupów na Końcu Świata! - informują organizatorzy. "Prawdziwy" BIObazar zostanie jednak wzbogacony o formułę e-zamówień.
Dzięki ostatnim doświadczeniom, "prawdziwy" BIObazar zostanie jednak wzbogacony o formułę e-zamówień, dzięki czemu każdy z kupujących będzie mógł zarezerwować sobie ulubione towary bezpośrednio u wystawców i odebrać je w spersonalizowanej paczce na stoisku. Dzięki wcześniejszym zamówieniom zyskujecie pewność, że w sobotę na pewno nie zabraknie waszych ulubionych produktów na stoisku. Dodatkową oszczędnością jest czas poświęcony na zakupy. Widzimy się tradycyjnie w godzinach 10.00 - 13.00. Pamiętajcie, że podczas zakupów BIObazarowych obowiązują nas takie same zasady jak w sklepach (osłona twarzy i nosa).
W czerwcu na stoiskach znajdziecie [LISTA]:
- krowie sery i nabiał produkcji Bogusi Szpak z "Zielonego Wzgórza", a także jej domowy makaron i chleb na zakwasie!
- pierogi Magdy (tradycyjne i orkiszowe)
- miód wielokwiatowy z pasieki Łukasza Kuschnika
- wędliny produkowane ze sprawdzonego mięsa z dodatkiem tylko i wyłącznie naturalnych przypraw, wędzone metodą naturalną - z wędliniarni "Wędzonka" / Patryk Obracaj
- oleje, musztardy, ocet jabłkowy i prawdziwe masło klarowane SOSTA
- kozie sery i inne przetwory z "Zagrody na Pograniczu" Joachima Marczińskiego
- wyroby garmażeryjne z NATUQUCHNI
- warzywa i jajka z ekogospodarstwa Jolanty Wyglendy
- masełko ziołowe i zakwas buraczany Anny Glorii
- naturalne soki wyciskane ze świeżych owoców z firmy „Smaki Sadu i Ogrodu”
- pasty do chleba Grażyny Tabor i Magdy Kwiatkowskiej
- miód z mniszka lekarskiego (AD 2020) Dawida Wacławczyka
- wina z Winnicy Smuga (NOWOŚĆ!)
UWAGA: nie wszyscy wystawcy zdecydowali się na formę e-zamówień. Część wystawców spotkacie tylko na żywo! W pierwszym poście wydarzenia znajdziecie listę zakupów (wraz z numerami telefonów producentów), które można zamówić - tym razem już BEZPOŚREDNIO U WYSTAWCÓW (sms-em lub telefonicznie). Pamiętajcie by zrobić to z wyprzedzeniem. Znaczna część produktów powstaje na zamówienie i wymaga czasu na wcześniejsze przygotowanie. Dotyczy to przede wszystkim wędlin, garmażerki, nabiału i białych serów!
- Zachęcamy do zakupów - pamiętajcie, że dzięki naturalnym, pozbawionych chemii produktom zwiększamy swoją odporność, jednocześnie zapobiegając wielu chorobom oraz wspieramy lokalnych producentów - informuje Anna Wacławczyk.





![Pierwsze przejażdżki bryczką przy Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] Pierwsze przejażdżki bryczką przy Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17784032297b0e8055-d20a-4177-96a8-657beeb28d53-2-.jpg)



![SAFE ma odmienić Racibórz? Gabriela Lenartowicz o Rafako, kolei i drogowych inwestycjach [WIDEO] SAFE ma odmienić Racibórz? Gabriela Lenartowicz o Rafako, kolei i drogowych inwestycjach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778499684gre06357-.jpg)

![Maj miesiącem Pierwszej Komunii Świętej w parafiach ziemi raciborskiej [FOTO i WIDEO] Maj miesiącem Pierwszej Komunii Świętej w parafiach ziemi raciborskiej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778488760dsc-5705-.jpg)

![II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim - walki rycerskie, smok i teatry ognia [FOTO i WIDEO] II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim - walki rycerskie, smok i teatry ognia [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778395270dsc-2227-.jpg)

![Raciborski Spacer w Kapeluszach połączył modę, historię i miejską opowieść [FOTO] Raciborski Spacer w Kapeluszach połączył modę, historię i miejską opowieść [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487839bez-nazwy-135-.jpg)








![Nocny spacer po zaułkach starego Raciborza [ZAPOWIEDŹ] Nocny spacer po zaułkach starego Raciborza [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778520183gemini-generated-image-79p8hd79p8hd79p8-2-.jpg)
![Dominacja w czystej postaci. Markowice rozbiły Zabełków [FOTO] Dominacja w czystej postaci. Markowice rozbiły Zabełków [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778422078photo-38-z-48-.jpg)

![Musicalowy wieczór Błażeja Klimaszki w raciborskim domu książęcym [FOTO i WIDEO] Musicalowy wieczór Błażeja Klimaszki w raciborskim domu książęcym [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778484438ostatni-pocia-g-do-broadwayu-31-10-05-2026-r-.jpg)













![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778486981photo-15-z-71-.jpg)
![Międzypokoleniowy spektakl na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Międzypokoleniowy spektakl na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778491073dsc-0761-.jpg)


![Dzień rycerski dla dzieci i młodzieży na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Dzień rycerski dla dzieci i młodzieży na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778497573teatr-w-walizce-39-10-05-2026-r-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz