Atak kibiców Ruchu Chorzów na pogotowie ratunkowe

Kibice Ruchu Chorzów z Raciborza oraz Pszowa w biały dzień wtargnęli do placowki pogotowia ratunkowego w Rydułtowach, z zasłoniętymi twarzami, nie zważając na personel oraz niebezpieczeństwo związane z epidemią koronowirusa obdarowali ratowników pralką, suszarką do ubrań oraz artykułami spożywczymi ufundowanymi przez sklep SPAR z Pszowa.
- Była to akcja przeprowadzona na prośbę Macieja Botorka z PR Rydułtowy. Jest to efekt przedstawienia kibiców w dobrym świetle przez lokalne portale informacyjne. Fani Niebieskich podkreślają, że nie robią tego na pokaz. Czują się zobowiązani, aby w tych trudnych dla wszystkich chwilach wspomóc, często omijane przy szpitalach pogotowia ratunkowe. Ilość osób zaangażowanych w zbiórkę była tak duża, iż kibice Ruchu zapowiedzieli w niedalekiej przyszłości kolejną akcję niespodziankę. Niebieskie Południe 07 - czytamy w nadesłanym materiale.
![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774473728gemini-generated-image-97wlcl97wlcl97wl-.png)






![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)



















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany