ZostańWDomuSRC i śledź stronę miasta

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny - radzi magistrat i zachęca do śledzenia swojej specjalnej strony.
- Jako samorząd, w obliczu tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji zmuszeni jesteśmy działać dynamicznie i podejmować zdecydowane kroki, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Dziękuję Wam drodzy Mieszkańcy za odpowiedzialność i zrozumienie w obliczu zagrożenia epidemicznego. Tylko w taki sposób możemy ograniczyć ryzyko dla siebie i swoich bliskich- mówi objęty kwarantanną Dariusz Polowy, prezydent miasta Racibórz.
Włodarz dowodzi działaniami miasta z domu, a magistrackie służby przygotowały specjalną podstronę na urzędowym www, na której gromadzą informacje związane z epidemią koronawirusa.
Można ją śledzić [tutaj]



























![Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722611109453505630-1020416656751966-2731568433853199743-n-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz