Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 marca 202013:17

Włosi przeprowadzili się pod Racibórz. Gdzie zgłaszać obawy?

Włosi przeprowadzili się pod Racibórz. Gdzie zgłaszać obawy? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

To jeden z telefonów, jaki odebraliśmy w związku z zagrożeniem koronawirusem. Gdzie mieszkańcy powinni zgłaszać swoje zaniepokojenie?

Do jednej z dużych firm wciąż przyjeżdżają samochody dostawcze z całej Europy. - Też jesteśmy zagrożeni, nikt się tym nie interesuje, co mamy zrobić? - pyta pracownik. 

W jednej z wsi pod Raciborzem zamieszkała rodzina, która niedawno przeprowadziła się tu tymczasowo z Włoch. - Nie zachowują środków bezpieczeństwa - informuje nas Czytelniczka, zaniepokojona obrotem sprawy. 

Wczoraj dotarł do nas głos Czytelniczki zaniepokojonej imprezą na ponad 130 osób w jednym z raciborskich lokali. - Próbowałyśmy dzwonić do Sanepidu oraz Urzędu Miasta, ale wszędzie nas odsyłają, że to jest decyzja organizatora. W tej sytuacji się obawiamy czy nie jest to zagrożenie dla mieszkańców naszego miasta? - czytamy w korespondencji. 

Redakcja nie pośredniczy w tego typu interwencjach!

Jak informuje nas Krzysztof Szydłowski, kierujący Referatem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, wszelkie tego typu sprawy należy zgłaszać w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Raciborzu ul. Batorego 8 TELEFON ALARMOWY: +48 604 106 359 

tel. (32) 459 41 32 
fax. (32) 459 41 31 
e-mail: [email protected]

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności12 września 202507:00

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Robert Ambroziewicz
Aktualności11 września 202511:19

Niebezpieczny arsenał w garażu w Tworkowie

Niebezpieczny arsenał w garażu w Tworkowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202510:23

Tak powstaje nowy most na Odrze pod Raciborzem - najnowszy raport z prac

Tak powstaje nowy most na Odrze pod Raciborzem - najnowszy raport z prac - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
Powiat:

W sierpniu prace wkroczyły w kolejny etap, którym jest nasuwanie gotowych elementów. Według planu, obiekt będzie oddany do użytku na początku 2027 roku.

red., źródło: ZDW Katowice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202516:19

Deszcz nie przegonił modelarzy. Trwa RC AirShow [FOTO i WIDEO]

Deszcz nie przegonił modelarzy. Trwa RC AirShow [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

120 pilotów stawiło się nad Ulgą, by wziąć udział w 18. edycji imprezy, jednej z największych tego typu w kraju. Pierwsi uczestnicy przyjechali już w czwartek. Jednak to weekend wypełniony jest atrakcjami. Impreza relacjonowana jest na żywo, a w naszej krótki relacji zobaczycie m.in. start i lot modelu F15 Krzysztofa Majewskiego z Przemyśla.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202516:11

Dzień Kultury Niemieckiej w Łubowicach. Zjechali członkowie DFK z całego regionu

Dzień Kultury Niemieckiej w Łubowicach. Zjechali członkowie DFK z całego regionu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W sobotę, 13 września 2025 r., w Górnośląskim Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa w Łubowicach zorganizowano Dzień Kultury Niemieckiej połączony z jubileuszem 35-lecia działalności DFK, organizacji mniejszości niemieckiej w województwe śląskim.

waw
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności13 września 202515:57

Szkoła Podstawowa nr 2 na Płoni świętuje 80 lat. Jubileusz z historią, mszą i festynem

Szkoła Podstawowa nr 2 na Płoni świętuje 80 lat. Jubileusz z historią, mszą i festynem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W 2025 roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich na raciborskiej Płoni obchodzi wyjątkowy jubileusz – 80 lat istnienia. Uroczystości rozpoczęły się w sobotę, 13 września, w południe od części oficjalnej w murach placówki, po której uczestnicy wzięli udział w mszy świętej. Świętowanie zakończył festyn rodzinny w farskich ogrodach.

waw
Reklama
Sport12 września 202507:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.