PWSZ Racibórz zawiesiła zajęcia

- Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, władze uczelni podjęły decyzję o zawieszeniu wszystkich zajęć dydaktycznych od dnia 11.03.2020 r. do 29.03.2020 r. - podano w komunikacie.
Władze Uczelni zobowiązują się do przygotowania i ogłoszenia wszelkich narzędzi i sposobów, w jaki odwołane zajęcia mogą zostać nadrobione/odrobione/przeprowadzone. Ze względu na brak możliwości przewidzenia scenariusza rozwoju sytuacji epidemiologicznej stoimy na stanowisku, że dla dobra Studentów, Pracowników oraz przebiegu procesu dydaktycznego należy umożliwić dalsze prowadzenie zajęć w formie zdalnej. W innym przypadku może zaistnieć konieczność odbycie odwołanych zajęć po zniesieniu zakazu co spowodowałoby konieczność przedłużenia roku akademickiego



![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany