W sąsiednich Czechach wykluczono zakażenie koronawirusem

- Nie potwierdzono, że mężczyzna hospitalizowany w szpitalu Uherske Hradiste jest zarażony koronawirusem - podał czeski resort zdrowia.
- Mężczyzna jest w stabilnym stanie, czuje się dobrze, a po wykluczeniu nowej infekcji koronawirusem, według lekarzy, nie ma powodu do dalszej hospitalizacji - podają czeskie media. Dwa przypadki podejrzenia zakażenia koronawirusem odnotowano, przypomnijmy, blisko granicy z Polską. W Opawie zachorowała nieletnia, obywatelka Chińskiej Republiki Ludowej, która przyjechała w ten region, by odwiedzić babcię. Ona i jej rodzina zostali odizolowani w domu. Infekcji nie potwierdzono. Media jednak informują, że w Czechach ludzie masowo wykupują maski ochronne i znacznie bardziej skuteczne maski oddechowe. W regionie ostrawskim w ciągu jednego dnia sprzedano ich 10 tysięcy.



![Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762011176img-9278-.jpg)




















![Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761987092168-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz