Ratusz podał konto do wpłat podatku

Przelew na konto albo gotówką bez prowizji w placówkach Poczty Polskiej. Ratusz podał w jaki sposób uiszczać należną mu daninę.
- Zbliża się termin wpłaty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego. Podatek można przekazać na konto w ING Bank Śląski S.A. 78 1050 1070 1000 0004 0003 3692. Jednocześnie informujemy, że od dnia 02.01.2020 r. wszelkie wpłaty w tym: podatek od nieruchomości, rolny, leśny, opłata śmieciowa, opłata skarbowa, wieczyste użytkowanie, podatek od środków transportowych można dokonywać bez uiszczania dodatkowej prowizji w placówkach Poczty Polskiej - czytamy w komunikacie. Firmom przypominamy, że w tym roku obowiązują nowe wzory deklaracji podatku od nieruchomości, dostępne w urzędzie albo na stronie https://www.podatki.gov.pl/podatki-i-oplaty-lokalne/formularze/

![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)






















![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz