Świąteczne klimaty w Bolesławiu

Dożynki, Kartofelfest i grudniowy Weihnachtsfest - te imprezy stale integrują mieszkańców Bolesławia w gminie Krzyżanowice.
Kolejna edycja przedświątecznego, bożonarodzeniowego spotkania odbyła się wczoraj, 8 grudnia, a jej organizacją wsparła dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Niemiec. Wrócono do formuły spotkania na świeżym powietrzu. Było ognisko, świąteczne przysmaki, w tym 600 pączków, i coś na rozgrzanie. Na małej scenie wystąpili najmłodsi mieszkańcy wsi, którym akompaniował miejscowy organista, Brunon Stuchły. Gościem mieszkańców był wójt Grzegorz Utracki.


































![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany