Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 grudnia 201913:23

Komunikat policji w sprawie nożownika z Krzyżanowic

Komunikat policji w sprawie nożownika z Krzyżanowic  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Sprawca to 24-latek z Rybnika. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy! 

Do zdarzenia doszło 1 grudnia około godz. 3.20 w nocy przy ul. Głównej w Krzyżanowicach, przed tamtejszą dyskoteką. - Jak wynika z ustaleń obecnych na miejscu stróży prawa, poszkodowany, próbując załagodzić sprzeczkę kilku mężczyzn, został ugodzony nożem w brzuch przez jednego z nich. Sprawca chciał się oddalić z miejsca, jednakże dzięki szybkiej i stanowczej reakcji świadków został ujęty. Dyżurny raciborskiej komendy powiadomiony o zdarzeniu skierował niezwłocznie na miejsce interwencji mundurowych z krzyżanowickiego komisariatu. Policjanci na miejscu zatrzymali ujętą osobę związaną z przestępstwem. Agresorem okazał się być 24-letni mieszkaniec Rybnika. Policjanci odnaleźli również i zabezpieczyli narzędzie przestępstwa. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Po przebadaniu na zawartość alkoholu urządzenie wykazało prawie jeden promil. Poszkodowany, 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, z raną brzucha trafił do szpitala. Sprawcy, za popełnione przestępstwo, grozi teraz kara 25 lat więzienia lub dożywocia - podała policja w komunikacie.

Jak wynika z naszych informacji, 24-letniego napastnika obezwładniła i przytrzymała do chwili przyjazdu policji ochrona dyskoteki. Świadkami zdarzenia było około trzydzieści osób, które miały się przyglądać bójce dwóch mężczyzn, w tym sprawcy ugodzenia nożem.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
9
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.