Aktualności28 listopada 201914:11
Zakończono remont drogi powiatowej w Jastrzębiu

0
Reklama
Rudnik:
Dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie przebudowanej drogi powiatowej w miejscowości Jastrzębie w Gminie Rudnik.
Droga powiatowa 3503S Jastrzębie gmina Rudnik - zadanie powierzone do realizacji władzom Rudnika obejmowało przebudowę odwodnienia, drogi i ciągów pieszych na długości 0,755 km. Projekt został sfinansowany z budżetu Powiatu Raciborskiego, Gminy Rudnik oraz środków zewnętrznych Unii Europejskiej, na łączną kwotę prawie 4.950.000 zł. W otwarciu wziął udział starosta Grzegorz Swoboda, wójt Piotr Rybka oraz sołtys Dorota Peikert-Rolka.



















![Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777548601dsc-2393-.jpg)
![Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777634797dsc-2483-.jpg)



















![Diecezjalne Święto Rodziny i XIII Jarmark Cysterski w Jemielnicy [FOTO] Diecezjalne Święto Rodziny i XIII Jarmark Cysterski w Jemielnicy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777660271dsc-0612-.jpg)




















Komentarze (0)
Dodaj komentarz