Diamentowe gody w Rudniku

13 września jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili państwo Maria i Alfred Gruszka z Rudnika. Z tej okazji odwiedzili ich wójt oraz kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego.
Ślub cywilny zawarli 13 września 1959 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rudniku. Kościelny dwa dni później w rudnickim kościele parafialnym. Oboje jubilaci pochodzą z Rudnika. Pan Alfred początkowo pracował w miejscowej Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, a później w Cukrowni w Raciborzu, skąd przeszedł na emeryturę. Jubilat to były działacz a obecny członek honorowy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudniku. Pani Maria pracowała w sklepie GS w Rudniku oraz zajmowała się domem i wychowaniem dzieci. Państwo Gruszka doczekali 3 dzieci, 4 wnuków i 2 prawnuków. Serdeczne życzenia za długoletnie pożycie małżeńskie złożyli jubilatom wójt Piotr Rybka i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć. Państwu Gruszka życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata.


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)
















![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)
![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)








![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)





















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.