Aktualności10 września 201910:00
Mężczyzna wpadł do piwnicy, mazda wjechała w płot

0
Reklama
Powiat:
Od uderzenia pioruna w posesję w Kobyli rozpoczęła się seria zdarzeń, w których brali w ostatniej dobie udział raciborscy strażacy.
Wczoraj o godz. 18.34 do budynku wielorodzinnego na Katowickiej wezwano strażaków i ratowników medycznych. Przez okienko do piwnicy obiektu wpadł mężczyzna. Nie mógł się stamtąd wydostać. Pomogli mu strażacy. Odmówił podania danych jak i zabrania do szpitala.
Dziś o 6.56 na ul. Krzyżanowickiej w Owsiszczach doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca mazdy CX-3 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie domu jednorodzinnego. Na szczęście nie odniósł obrażeń. Straty oszacowano na 20 tys. zł. To uszkodzony płot oraz pojazd.
Wczorajo o godz. 14.15 trzy zastępy usuwały plamę oleju w Roszkowie na ul. Raciborskiej. Rozciągała się na długości około 800 m.
Pozostałe interwencje to drobne zdarzenia związane z usuwanie zwisających konarów, powalonych drzew oraz czyszczeniem jezdni z błota.


![Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785857544img-9701-.jpg)















![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)




![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780318chevrollet2-2-1-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany