Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 sierpnia 201908:56

Kolejna awaria w raciborskim markecie. Raport 998 z weekendu

Kolejna awaria w raciborskim markecie. Raport 998 z weekendu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Po raz drugi w ostatnim czasie w markecie przy ul. Pracy nastąpiła awaria instalacji chłodniczej. Ewakuowano klientów i obsługę. Wezwano strażaków.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 19.30. Wezwano policję i strażaków. Ci drudzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu ekipy serwisowej. Tego dnia, o godz. 16.57, strażaków wezwano do lokalu w budynku przy ul. Staszica. Zadziałała czujka czadu. Źródłem zagrożenia był piecyk gazowy. 

W sobotę, 10 sierpnia, trzykrotnie interweniowano w związku z usuwaniem owadów, m.in. o 9.35 w Grzegorzowicach przy Powstańców Śl. i o 14.25 na Kopernika w Raciborzu. O 18.41 wyjechano usuwać konar, który spadł na jezdnię ul. Michejdy. 

Konar z jezdni usuwano też w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 5.47, z ul. Rybnickiej w Rzuchowie. O 7.36 strażaków wezwano do otwarcia mieszkania przy Żorskiej. Zgłaszający mówił o braku kontatku z lokatorem. Ten jednak otworzył drzwi policji zanim dojechali strażacy. O 8.54 z chodnika przy Słowackiego usuwano konar. Ponadto w niedzielę, 11 sierpnia, strażacy interweniowali w związku z topielcem na Ostrogu oraz pożarem ścierniska w Ponięcicach. Te zdarzenia opisaliśmy już wczoraj. 

red.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 stycznia 202610:42

Burzliwa debata o reformie raciborskiej oświaty: nauczyciele, rodzice, władze i radni w ostrym starciu

Burzliwa debata o reformie raciborskiej oświaty: nauczyciele, rodzice, władze i radni w ostrym starciu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
15
Racibórz:

Podczas XIX posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji i Opieki Społecznej w Raciborzu radni zajęli się opiniowaniem projektów uchwał przygotowanych na najbliższą sesję Rady Miasta. W centrum obrad znalazły się m.in. plany likwidacji i przekształceń kilku przedszkoli oraz Szkoły Podstawowej nr 13.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.