Aktualności7 sierpnia 201910:17
Zgon na Żorskiej. Służby wezwała opiekunka

0
Reklama
Racibórz:
AKTUALIZACJA. Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w jednym z bloków przy ul. Żorskiej.
6 sierpnia O godz. 11.22 służby otrzymały wezwanie do otwarcia mieszkania. Zaniepokojona opiekunka zgłosiła brak kontaktu z lokatorem - starszym mężczyzną. Po dojeździe na miejsce, strażacy po rozeznaniu sytuacji weszli do mieszkania po drabinie przez otwarte okno. Niestety, w jednym z pomieszczeń znaleziono zwłoki. Jak informuje policja, zmarły to 65-latek z Raciborza. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało do czasu ustalenia, kto zajmie się pochówkiem.


![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)












































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany