Aktualności31 lipca 201918:28
Prezydent wypowiedział umowę sekretarzowi miasta

0
Reklama
Racibórz:
58-letni Tomasz Kaliciak żegna się z posadą sekretarza miasta Racibórz.
Obok skarbnika najważniejszy urzędnik w magistracie otrzymał dziś wypowiedzenie umowy. Nie został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy. Jak poinformował nas prezydent Dariusz Polowy, nowy sekretarz zostanie zatrudniony zgodnie z trybem przewidzianym przez prawo. Osoba na tym stanowisku kieruje pracami magistratu. T. Kaliciak zajmował się tym jeszcze od lat 80. Z jego usług nie rezygnowali dotychczasowi prezydenci, począwszy od Jana Kuligi w 1990 r.


![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)












































Komentarze (0)
Dodaj komentarz