Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 czerwca 201922:03

Seniorzy z Krzyżanowic świętowali Dzień Matki i Dzień Ojca

Seniorzy z Krzyżanowic świętowali Dzień Matki i Dzień Ojca  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

Dzień Matki to najpiękniejszy dzień w roku. Tego dnia wszystkie dzieci, zarówno te malutkie, jak i już całkiem dorosłe składają życzenia swoim mamom, dają im kwiaty i prezenty.

Z okazji Dnia Matki, który obchodzony jest w maju i Dnia Ojca, który przypada w czerwcu seniorzy zrzeszeni w krzyżanowickim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się 5 czerwca w restauracji Staruszek.

Seniorów przywitała i życzenia złożyła przewodnicząca koła Maria Stanik. Z bukietem kwiatów na uroczystość przybył wójt gminy Grzegorz Utracki, składając wszystkim Mamom i Tatom najserdeczniejsze życzenia.

Miłą niespodzianką był występ ludowego zespołu śpiewaczego Kalina z Łazisk. Zespół śpiewa a-capella i zaprezentował się w dwóch „odsłonach”. W pierwszej części rozbrzmiewały ludowe przyśpiewki i opowieści związane ze zwyczajami i tradycjami śląskiej wsi, czyli „jak to piyrwyj bywało”. Potem artyści zaprezentowali się w repertuarze kabaretowym.

Był również czas na poczęstunek, wzniesiono toast lampką wina. W miłej i radosnej atmosferze seniorzy spędzili cały wieczór.

#ug

Autor: UG Krzyżanowice, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport31 maja 202612:31

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Jedno z najważniejszych spotkań kończącego się sezonu raciborskiej B klasy miało przynieść odpowiedź na pytanie, które z drużyn zrobi krok w stronę utrzymania. Zamiast wyłącznie sportowych emocji po meczu LKS Ruda Kozielska – LKS Wojnowice najwięcej mówi się jednak o obsadzie sędziowskiej i możliwym konflikcie interesów.

(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 maja 202623:55

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO]

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Pewne mecze mają w sobie „to coś”, jeszcze zanim padnie pierwszy gwizdek - tak właśnie było w niedzielne (31.05.) popołudnie przy ul. Olimpijczyka w Zawadzie, gdzie lider tabeli podejmował wicelidera pierwszej grupy C klasy. 

Oskar Tomeczek
Sport31 maja 202623:53

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i tych złych towarzyszyło weekendowym meczom piłkarskim rozegranym w regionie. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.