Aktualności14 kwietnia 201912:36
Szkoła w Studziennej musi zmienić nazwę

0
Reklama
Racibórz:
Urząd Miasta argumentuje to interpretacją przepisów. Prezydent skierował już do rąk radnych projekt uchwały w tej sprawie.
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4 w Raciborzu Studziennej funkcjonuje od 1 września 2015 r. W jego skład wchodzi Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Brzechwyw Raciborzu dla Mniejszości Niemieckiej. Jak argumentuje magistrat, nazwa musi się zmienić. Ma brzmieć Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Brzechwy z językiem mniejszości niemieckiej. Radni będą głosowali w tej sprawie na kwietniowej sesji. Projekt był opiniowany przez radę pedagogiczną.
(w)













![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)






![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)






















![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz