Zmiana warty w Krzyżanowicach. Jest nowy zastępca wójta

Z pracą w krzyżanowickim samorządzie pożegnał się Grzegorz Swoboda, dziś wybrany na starostę raciborskiego. Wójt Grzegorz Utracki powołał już jego następcę.
Przed południem na spotkaniu kadry kierowniczej Urzędu Gminy Krzyżanowice pożegnano Grzegorza Swobodę, życząc mu powodzenia na nowym stanowisku. Wójt Grzegorz Utracki na fotel zastępcy wójta powołał 59-letniego Wolfganga Kroczka (na zdj. drugi od lewej) z Bieńkowic, od lat związanego z krzyżanowickim samorządem. Pracę zaczynał jeszcze w czasach wójta Wilhelma Wolnika. Ostatnio był szefem referatu ochrony środowiska i rolnictwa.











![Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780214795dsc-1838-.jpg)




![C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780269923photo-49-z-86-.jpg)

![Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780270822photo-36-z-41-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany